Witajcie!

 

Mam na imię Kasia i jestem szczęśliwą mamą i żoną.

 

Mam dwóch wspaniałych chłopaków: dużego i małego - Karola i Kubusia ♥

 

Z wykształcenia jestem kosmetologiem i fizjoterapeutą.
Od kilkunastu lat związana jestem z fizjoterapią, natomiast ostatnie lata również z kosmetologią.

Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie z fizjoterapii a potem z kosmetologii. Dzięki temu w swojej pracy mogę łączyć dwie wspaniałe dziedziny i pomagać moim klientom jeszcze bardziej.

 

Przez wszystkie lata pracy jako fizjoterapeuta czegoś mi brakowało a ponieważ kosmetologia była moja pasją od zawsze, w pewnym momencie mojego życia postanowiłam wywrócić wszystko do góry nogami ... i postawić wszystko na jedna kartę.

 

Postanowiłam pójść na swoje wymarzone studia z zakresu kosmetologii mając 32 lata, 10 miesięcznego synka na piersi i braku jakiejkolwiek pomocy i opieki do Kuby ze strony dziadków czy niani.

 

Zrobiłam to, nie było łatwo ale udało się ... 5 letnie studia magisterskie z kosmetologii w 2 lata! Tak to jest możliwe! 💪

Nieprzespane noce, łzy z bezsilności i nadmiaru obowiązków a przede wszystkim chęć spełnienia swojego kolejnego marzenia.

 

Ponieważ mam w domu dobrego Anioła Stróża w postaci mojego męża, który mnie mocno wspiera 👫, mobilizuje i bez jego pomocy osiągnięcie tego celu było by niemożliwe.

Tak oto stałam się magistrem kosmetologii i od kilku lat spełniam się również w tej dziedzinie.

 

Mam 37 lat i czuję się najlepiej w całym swoim życiu.

W pracy spełniam się każdego dnia.
Kocham to co robię a moja praca to moja pasja 💝

 

Moje motto to: "Nie sztuką jest wyglądać pięknie w makijażu... sztuką jest olśniewać blaskiem każdego dnia bez niego". To jest moja misja i to staram się przekazywać moim klientom każdego dnia.

Lubię wyzwania, kocham pracę z ciałem.

Praca z trudnymi przypadkami takimi jak trądzik czy blizny to mój konik. Jako fizjoterapeuta mam zupełnie inne spojrzenie na efekt estetyczny - dla mnie również liczy się także to co jest w środku, nie tylko na powierzchni skóry.

Spełniam się również jako szkoleniowiec. To wspaniałe móc łączyć ze sobą tak pokrewne dziedziny.

 

Stworzyłam Moje Domowe Spa po to abyś przy mnie to właśnie Ty czuła się wyjątkowo i Ty byś czuł się niepowtarzalny.

Bo dla mnie właśnie WY jesteście najważniejsi! 💞

 

 

Zapraszam Was do mojego świata....do Mojego Domowego Spa 💓

 

Kasia